KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7968143
nr 796 8143
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Akvarell, Roland Svensson (1910-2003), Stora Björn, signerad-48, 25x40
Utrop:
10.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 10 december 2012
kl 19:15:04
10/12 17:00:17
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson